10 günlüğüne Konsolum olarak yurtdışında yer alacağımız için zorunlu ara vermek durumundayız.

Geri dönüşümüz ile birlikte, bir çok özel oyun indirimi, ödüllü oyun turnuvaları ve özel çekilişler sizleri bekleyecek.

Ek olarak, internet sitemizi de eskisi gibi aktif bir hale getireceğiz ve sizlere özel yenilikler de sunacağız.

Bu süreç zarfında dijital oyunlarda yaşayabileceğiniz olası problemlere aşağıdaki çözüm yollarını kullanarak pratik çözümler bulmanız mümkün.

1-) Lisans okunamama problemi

Çözüm olarak dijital oyunun olduğu hesaba girip, ayarlardan hesap yönetimine tıklayıp, lisansları geri yükleye tıklayınız.

2-) Satın aldığınız oyunun talimatlarında BU PS4 SİSTEMİNE DEĞİŞTİR yazıyorsa ve oyununuz hesabınızdan açılmıyorsa, oyunun olduğu hesaba girip, ayarlar, hesap yönetimi, ana hesap etkinleştire tıklayınız. NOT: Bu ps4 sistemine değiştirme yazıyorsa, bu ayarı yapmamanız gerekmektedir.

3-) İnternet bağlantınızın çalıştığından emin olunuz.

4-) PSN üzerinden PSN bakım durumunu kontrol ediniz, Playstation SONY tarafından yapılan bakımlarda bir çok escort ankara oyuna erişim sağlanamaktadır. Bakım sonrası lisansları tekrar yükleyerek çözüm üretebilirsiniz.

5-) Yukarıdaki çözümler yeterli gelmez ise, 10 gün sonra bize ulaşabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*