Uzun zamandır inaktif olarak devam ettiğimizin farkındayız,sizlere yakın zamanda sözünü vermiş olduğumuz dev 2018 çekilişi, İlkbahar’ın başlamasıyla beraber olarak en sonunda karşınızda!

Bu sefer oyun sayısını daha bol tutup, karışık bir çekilişten uzak tutarak, sizleri kazanmayı dilediğiniz oyunlara daha yakın tutacağız. Platform olarak Playstation 4, PC ve Xbox One üzerinden oyunlarımızı kazanabileceksiniz.

İşte çekiliş ile kazanabileceğiniz oyunlar ve platformları!

   

Playstation 4

Far Cry 5 (5 Adet)
GTA 5 (5 adet)
FIFA 18 (5 adet)
NBA 2K18 (5 adet)
PES 2018 (3 adet)
WWE 2K18 
NFS Payback
AC Origins
Star Wars Battlefront 2

Xbox One

Far Cry 5 (3 Adet)
GTA 5 (3 adet)
FIFA 18 (3 adet)
NBA 2K18
PES 2018
COD WW2 (3 adet)

PC

CS:GO (10 Adet)
PUGB (10 Adet)

Çekilişe katılmak için:

PS4 Oyunları için : Instagram üzerinden buraya tıklayarak bu gönderi üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Katılmak için mutlaka Instagram üzerinden bizi takip etmeniz gerekmektedir. Bir hak daha elde etmek için buraya tıklayarak Facebook üzerinden de çekilişimizde yer alabilirsiniz.

XB1 Oyunları için: Instagram üzerinden buraya tıklayarak bu gönderi üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Katılmak için mutlaka Instagram üzerinden bizi takip etmeniz gerekmektedir.Bir hak daha elde etmek için buraya tıklayarak Facebook üzerinden de çekilişimizde yer alabilirsiniz.

PC oyunları için : Instagram üzerinden buraya tıklayarak bu gönderi üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Katılmak için mutlaka Instagram üzerinden bizi takip etmeniz gerekmektedi.Bir hak daha elde etmek için buraya tıklayarak Facebook üzerinden de çekilişimizde yer alabilirsiniz.

Not: 3 çekilişe de katılma şansınız bulunmaktadır.

9 MAYIS 2018 tarihinde çekiliş sonuçları porno izle açıklanacaktır.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

5 Comments

 1. Playstation 4 yada xbox one versiyonu far cry 5 istiyorum

  Reply
 2. PS4 İÇİN FİFA 18 İSTİYORUM

  Reply
 3. Ps4 farcry5

  Reply
 4. Ne zaman açıklanacak sonuçlar

  Reply
 5. Hala açıklanmadı bu kazananlar

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*