Epic Games, Fortnite’ın Mobil versiyonunu kısa bir süre önce hazırlanmış ve betasını davet ile kullanıcılara açmıştı. Epic Games beta sürecinden çok olumlu geri dönüş aldıklarını belirtti ve Fortnite Mobil’ın beta süreci biterek tam sürümü uygulama mağazasında yerini aldı.

 

Son bir kaç aydır neredeyse kırmadığı rekor bırakmayan Epic Games’ın başyapıtını Fortnite artık mobilde! Konsol ve PC oyuncuları tarafından mobil oyunlar pek tasvip edilmesede Epic Games çağımızın ihtiyaç olarak gerçeklerini göz önünde bulundurarak mobil uygulamayı kısa sürede piyasaya sunmuş oldu. Uygulamayı indirmek için yapmanız gereken ise BURAYA tıklamak. 

Fortnite Mobil şu anda sadece IOS için olsada bir süre sonra Android kullanıcıları içinde piyasada olacak. Henüz bir tarih tam olarak belirtilmesede bir Android sürümü için çalışıldığı geliştiriciler tarafından belirtildi. Fornite Mobil şu anda iPhone SE, 6S, 7, 8 ve iPhone X ile uyumlu. Oyun ayrıca iPad Mini 4, Air 2, iPad 2017 ve Pro modelleri ile oynanabiliyor. Sadece bu modellerde yetmiyor cihaza yüklü olan sürümün en az iOS 11’e yükseltilmiş olması gerekiyor.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*