Sony, her yıl olduğu gibi yeni Dualshock 4 modelleri üretmeye ve piyasaya sürmeye devam ediyor!

Son yıllarda Sony rakiplerine göre aksesuar ve cihaz desteği olarak rakipleri seviyesine gelmeye başladı. Geçtiğimiz yıllarda Microsoft Xbox için çok farklı aksesuarlar üreterek diğer konsol oyuncularını heyecanlandırır kıskandırırdı. Ancak bu durum artık değişmeye başladı. Sony 2017 yılında açıkladığı kristal DS4 ve 2. seri olan DS4 V2’yi çıkardı. Bu sefer Sony 2 harika renk duyurdu. Kullanıcıların büyük ilgisini çeken Midnight Blue (Gece yarısı mavisi) ve Black Steel (Siyah Çelik Rengi) büyük beğeni gördü.

Playstation 4 kullanıcıları Midnight Blue (Gece yarısı mavisi) ve Black Steel (Siyah Çelik Rengi) DS4’ler ile 7 Mart 2018 tarihinden itibaren satın alabilecek. Sony, Kristal Dualshock fiyatını 65$ olarak belirledi ancak unutayalım ki Standart Dualshock 4’lerin fiyatı 60$. Standart Dualshock 4’ler ülkemizde 249 Lira etiket ile satılıyor yani Kristal Dualshock 4’ün fiyatının 299-329 Lira arasında olmasını beklemeliyiz.

 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*