EA Sports tarafından üretilen UFC serisinin 3.oyunu duyuruldu!

Connor McGregor, Nate Diaz, Daniel Cormier, Gökhan Saki gibi bir çok ünlü isme ev sahipliği yapan UFC yani Ultimate Fighting Championship’in ünü her geçen gün daha fazla artmakta. En son Connor McGregor ile Floyd Mayweather arasında yapılan boks karşılaşması, ilk kez bir UFC dövüşçüsü ile boksörün karşılaşması olmakla kalmayıp, gelmiş geçmiş en çok paranın döndüğü dövüş organizasyonu olmuştu. Bu organizasyonunun ardından ise UFC’nin marka değeri ve izlenme oranları oldukça arttı.

UFC oyunu ile EA Sports tam olarak bekleneni veremese de UFC 2 ile üstüne koyarak ilerledi ve oyuncuların Playstation 4 ve Xbox One platformlarında en çok tercih ettiği dövüş oyunlarından biri oldu. UFC 3 oyunu 2 Şubat 2018 tarihinde Playstation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*