FIFA 18 ile beraber olarak FIFA serisine bir çok yeni hareket eklendi, FIFA 18 ile reklam dünyasında adından çok söz ettiren El Tornado’nun yanı sıra Neymar JR’dan Griezzman’ına kadar signature diyebileceğimiz imza hareketlere sahip bir çok futbolcuya özel hareket görmekteyiz. Bu hareketlerin yanı sıra, önceki FIFA serilerinden beri oyunda yer alan özel hareketler için aşağıdaki öğretici videoyu izleyebilirsiniz.

Bu yılın belki de en popüler özel hareketi El Tornado’yu nasıl mı yapabilirsiniz? Aşağıdaki öğretici video da bu konuda desteğinize geliyor!

Ve tabiki FIFA 18’in en klas hareketlerinden biri olan Neymar Heel Touch!

Ayrıca FIFA 18 ile beraber oyuna bildiğiniz üzere bir çok efsane oyuncu eklendi. Bu efsane oyunculardan Ronaldinho,Ronaldo,Cruyff,Okocha gibilerinin hücum sırasında kullandığı çok özel hareketler, FIFA 18 ile beraber bir çok futbolcuya yansıtıldı. İşte o özel hareketler ve o hareketleri yapmanın püf noktaları!

Yapmakta zorlandığınız özel hareketleri yorum atarak bizimle paylaşırsanız, nasıl yapıldığına dair seve seve destek oluruz!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Merhaba,

    Bu hareketleri öğrendim fakat maç sırasında babamla oynarken her nedense yapamıyorum. Tuş kombinasyonlarını antreman sahasında yapabiliyorum. Maçta olmuyor. Nedendir yardımcı olabilir misini?

    Reply
    • Selam adaşım, yıllardır fifa oynayan biri olarak skill hareketlerini bu sene yapmayı denedim. Senin gibi antrenman yaparken herşey çok güzeldi fakat maç içine geldiğinde tuş kombinasyonlarını ne kadar doğru yapsam da istediğim skilli yapamıyordum ve artık skill yapmayı bırakmıştım ta ki fut champions moduna başlayana kadar eleme turnuvalarında karşıma gelen rakiplerin hepsi hayvan gibi skill yapıp bana rage quit attırıyordu ve o dakikadan sonra bende skill yapacağım dedim ve kafaya koydum hiç tuş kombinasyonlarına bakmadım hep kendim sağ analogu hareket ettirdim ve azmin zaferi gerçekleşti artık istediğim hareketleri abartı olmayacak şekilde yapabiliyorum sana önerim gideceğin yönü belirleyip analogtan herhangi birşey sallaman daha sonra buna alıştıktan sonra diğer skill hareketleri kendi kendine gelecektir zaten. Umarım az da olsa yardımcı olmuşumdur 🙂

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*