FIFA 18 ile beraber olarak FIFA serisine bir çok yeni hareket eklendi, FIFA 18 ile reklam dünyasında adından çok söz ettiren El Tornado’nun yanı sıra Neymar JR’dan Griezzman’ına kadar signature diyebileceğimiz imza hareketlere sahip bir çok futbolcuya özel hareket görmekteyiz. Bu hareketlerin yanı sıra, önceki FIFA serilerinden beri oyunda yer alan özel hareketler için aşağıdaki öğretici videoyu izleyebilirsiniz.

Bu yılın belki de en popüler özel hareketi El Tornado’yu nasıl mı yapabilirsiniz? Aşağıdaki öğretici video da bu konuda desteğinize geliyor!

Ve tabiki FIFA 18’in en klas hareketlerinden biri olan Neymar Heel Touch!

Ayrıca FIFA 18 ile beraber oyuna bildiğiniz üzere bir çok efsane oyuncu eklendi. Bu efsane oyunculardan Ronaldinho,Ronaldo,Cruyff,Okocha gibilerinin hücum sırasında kullandığı çok özel hareketler, FIFA 18 ile beraber bir çok futbolcuya yansıtıldı. İşte o özel hareketler ve o hareketleri yapmanın püf noktaları!

Yapmakta zorlandığınız özel hareketleri yorum atarak bizimle paylaşırsanız, nasıl yapıldığına dair seve seve destek oluruz!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Merhaba,

    Bu hareketleri öğrendim fakat maç sırasında babamla oynarken her nedense yapamıyorum. Tuş kombinasyonlarını antreman sahasında yapabiliyorum. Maçta olmuyor. Nedendir yardımcı olabilir misini?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*