Rockstar Games sonunda bombayı patlattı! Uzun süredir beklediğimiz Red Dead Redemption 2 için ikinci trailer geldi ve çıkış tarihide belli oldu.

İşte o Trailer;

Büyük Bir Oyun Bizleri Bekliyor!

Rockstar Games ikinci trailerda uzun süredir çalıştığı RDR2’nin genel olarak her yönüne değinmiş oldu. Öncelikle bir RDR klasiği olarak görebileceğimiz harita 3 farklı bölgeden oluşacak. Oyunda sadece klasik vahşi batı algısı değil karlı dağlar ve bataklık iklimleri söz konusu. Ana karakterimizin Mr. Morgan’ın hikayesini ele alacak oyunun ana görevler ve yan görevler ile 100 saatten fazla bir senaryon modunun olacağı kesin.

Çıkış Tarihi Ve PC?

Red Dead Redemption 2 oyunu, 2018 yılının ilkbahar mevsiminde karşımıza çıkacak! PS4 ve Xbox One için gelecek olan Red Dead Redemption 2 için PC kullanıcıları çok geniş kapsamlı bir imza toplama girişimine girdi. Bakalım Rockstar Games bu efsaneyi PC’e de taşıyacak mı?


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*