2K’dan Kötü Haber! NBA 2K18 oyununda Euroleague organizasyonu yer almayacak.

NBA 2K serisinden kötü haber NBA 2K İspanya Twitter hesabından geldi. Twitter hesabından yapılan açıklama doğrultusunda, NBA 2K18 oyununda Euroleague organizasyonunun bulunmayacağı, 2K’da Euroleague takımlarının ve oyuncularının bulunmayacağı açıklandı. Ülkemiz takımlarından Fenerbahçe’nin Euroleague yani Avrupa basketbolunun zirvesinde şampiyon olduğu senenin ertesinde NBA 2K oyununda Euroleague takımlarının bulunmama haberi açıkcası bizi üzse de, her sene gerçekten uzak oyuncu yüzleri ve özellikleriyle bize sunan 2K, NBA takımlarındaki başarısını bir türlü Avrupa takımlarında göstermemişti, umarız bu bir son olmaz ve bir sonraki Euroleague takımlarının gelişinde daha özenli bir Avrupa ligi görürüz.

Bakalım en büyük ve tek rakibi olan EA Sports’dan Euroleague adına nasıl bir gelişme gelecek!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*