Her sene FIFA serisin adına Ultimate Team modu için FIFA oyunu çıkmadan önce çıkan WebApp bu sene ne zaman bizimle buluşacak?

WebApp ve Companion uygulaması 21 Eylül 2017 tarihinde açılacak. Her sene olduğu kadro kurabilecek, coinslerimizle oyuncu satın alıp satabileceğiz. Anlayacağınız ticaret yapma olayı, FIFA çıkmadan 1 hafta önce başlıyor!

WebApp uygulamasına dair bilgi almak için FIFA 17 FUT WebApp‘ten bu görüntülere bakabilirsiniz.

fifa2017webapp

FIFA 2017 WebApp’in açılmasıyla beraber olarak, WebApp’e erişim sağlayarak, paketlerinizi açmaya başlayabilir, tüm takımlara ve oyuncu overallerine erişebilirsiniz!

fifa17webappacildimififa17webapp

WebApp’e girmenizle size hediye paketler verilecektir, bizim açtığımız paketten bir çok oyuncu çıktı, her sene olduğu gibi Ea Sports serinin önceki oyununu oynayanlara Gold yani Altın oyuncular hediye etmeye devam ediyor.

fifa17webappuygulamasi

fifa17webappacildimi

fifa17marketfifa17konsolum

fifa17liderlikfifaf177

fifa17besiktas

fifa17galatasaray

fifa17fenerbahce

fifa17fb

Tekrardan hatırlatalım, WebApp 21’inde bizlerle olacak!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*