EA Sporst FIFA, The Journey modunun FIFA 18 fragmanını yayınladı!

Yayınlanan The Journey – Yolculuk Modu fragmanında, Alex Hunter’ın FIFA 2018 macerasında James Harden’dan Cristiano Ronaldo’ya bir çok yıldız isimi göreceğiz. FIFA 2017’de İngiltere ligi ile sınırlı olan bu bu mod, FIFA 2018 ile globalleşecek.

FIFA 2018 Journey Modu Cristiano Ronaldo, Antoine Griezmann, Thierry Henry, Dele Alli, Rio Ferdinand, Thomas Müller, James Harden gibi bir çok yıldız isme yer verecek. Emekli olan futbolcuların yanı sıra ünlü NBA oyuncusu Houston Rocketsli Harden’ı görmek, oldukça ilginç olacak.

FIFA 2018 Yolculuk modunda Alex Hunter’ın saç kesimi gibi fiziksel özelliklerine tıpkı kendi oyuncumuzu yaratırcasına el atabileceğiz.

FIFA 2018 oyununda Alex Hunter’ın yanı sıra başka oyuncularla da oynayabileceğiz. Tek yöneteceğimiz isim, Alex Hunter olmayacak! Yolculuk modu sırasında dünyanın çeşitli bölgelerini gezeceğiz, bunlardan birisi de aşağıda gözüken Brezilya.

Ve en önemli detay, FIFA 18’de Yolculuk modunu Multiplayer bir şekilde arkadaşlarımızla oynayabileceğiz! Bu konuda detaylar en yakın zamanda internet sitemizde olacak…

Yayınlanan Alex Hunter The Journey FIFA 2018 trailerını aşağıdan izleyebilirsiniz.

FIFA 2018 Ne Zaman Çıkacak?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*