FIFA 2018’de Türkiye Ligi’nin en iyilerinin güçleri belli oldu! Peki ya, FIFA 18’in zirvesinde hangi Türk takımı var?

FIFA 2018’de bildiğiniz üzere Türkiye Ligi lisanslı bir şekilde yer alacak. 29 Eylül 2017 tarihinde tam sürümünü PC,PS4,XB1 platformları için Frosbite teknolojisiyle çıkartacak olan EA Sports, Türk takımlarına dair overall değerlerini yayınlamamış olsa da, biz bir takım kaynaklar doğrultusunda Türk takımlarının overallerine ulaştık. İlk olarak sizlere FIFA 18’de yer alacak 3 büyüklerin ortalama takım güçlerini sunuyoruz! İşte Fenerbahçe,Galatasaray ve Beşiktaş takımlarının FIFA 18’deki güçleri.

FIFA 18’in tam sürümünde oyuncu güçlerinin değişmesi söz konusu olduğundan,bu güç ortalamalarının da oynayabileceği ancak aynı dengede kalacağını söyleyebiliriz.

Menüdeki güçler göz önüne alındığında, hem atak hem orta saha hem de defans açısından son 2 senenin şampiyonu Beşiktaş, 3 büyükler arasında oyununun en güçlü Türk takımı olarak görülmekte. Atakta ve orta saha da Fenerbahçe ve Galatasaray 77’de kalırken, Beşiktaş hem atak hem defans hem de orta saha da 78 ortalamaya sahip. Defans açısından 75 ile en zayıf halka Galatasaray olurken, Fenerbahçe defans konusunda Kjaer’i kaybetmesine karşın Pepeli Beşiktaş’a ortak!

FIFA 2018’de Yer Alan Türk Takımlarındaki Oyuncuların Overalleri (TIKLA)

Oyuncu güçlerinin FIFA 18’in tam sürümünün çıkmasıyla beraber değişeceğini ve böylece takım güçlerinin de aynı kalmama ihtimalinin bulunduğunu da ekleyelim.

Kaan Taşkıran’a teşekkürler!

FIFA 18 ile İlgili Haberler:

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*