En uygun fiyata, fahiş fiyatlardan uzak bir şekilde, en az para harcayarak sahip olacağınız FIFA 2018’e doğrudan katkı sağlamak istiyor ve FIFA 2016’dan beri bir gelenek haline gelen en uygun fiyatlı en hesaplı FIFA’yı sizlere sunuyoruz.

Seçeneceğiniz bol, sizlere tüm fiyatları sunuyoruz ve seçme şansını tabiki de sizlere bırakıyoruz. Bundan daha önce En Ucuz FIFA 16 ve En Ucuz FIFA 17 adı altında yazılarımızla binlerce kişiye en uygun fiyata FIFA alma imkanı sağlamıştık. Bu sefer ise çıkmasına haftalar kala belki de siz bu yazıyı okurken çoktan çıkışını gerçekleştirmiş olan FIFA 18’i en uygun fiyata nereden alabileceğinizi konuşacağız.

Her sene olduğu gibi bu sene de parolamız aynı, En Uygun Fiyata FIFA 18 Nerede?

Türkiye PSN Fiyatı = 269 TL
Endonezya PSN Fiyatı = 196 TL
Rusya PSN Fiyatı = 239 TL
Hong Kong PSN Fiyatı= 198 TL
Amerika Birleşik Devletleri PSN Fiyatı = 206 TL
Birleşik Krallık PSN Fiyatı = 267 TL
*Standart sürümler baz alınmıştır.
Bonus : FIFA 18 Icon Edition Birleşik Krallık Fiyatı = 400 TL

Yukarıda yer alan PSN bölgelerinden sadece Türkiye,Rusya ve Birleşik Krallık için Türkçe dil desteği geçerli olacak, diğerlerinde ise Türkçe dil desteği bulunmayacaktır.

En Ucuz FIFA 18 Türkçe almak için:

Listede görüldüğü üzere en uygun fiyata Türkçe FIFA 17 , Rusya PSN’de mevcut. Ancak bu Rusya PSN’e kredi kartı veya paypal tanımlama gibi şansımız yok. Tek bir yöntem ile satın alabiliriz , o da giftcard satın almak. Ancak bu gift card satın almak öyle kolay bir şekilde amazondan satın almaya benzemiyor. Gelelim bu konunun detaylarına. Öncelikle RUSYA PSN’de oyunun neden Türkçe olduğuna değinleim.

Şimdi önemli nokta bunlar arasında Türkçe olanı ve sorunsuz , çok fazla uğraşmadan alabileceğimiz PSN’i seçmek. BAE PSN’de ve Endonezya PSN’de oyunların Türkçe olma şansı düşük. Bu yüzden daha önce de Türkçe olan ve Rusya’da çıktığı zaman da Türkçe dil imkanından yararlanabileceğimiz oyunlara göz atalım.

PES 2016TR ve RU Store Oyunları AYNI
RUS…CUSA02640………114 TL
TR…..CUSA02640………179 TL

BloodborneTR ve RU Store Oyunları AYNI
RUS..CUSA00207……175 TL
TR….CUSA00207……189 TL

Infamous Second SonTR ve RU Store Oyunları AYNI
RUS….CUSA00004……100TL
TR……CUSA00004…..119TL

Drive ClubTR ve RU Store Oyunları AYNI
RUS…CUSA00003
TR…..CUSA00003

Ve dahası…

R93

Bunun dışında göz atmamız gereken bir diğer konu ise, her ülkeninin Store’un da yer alan CIDnumaraları. Görüldüğü üzere Avrupa ülkelerinin neredeyse hepsi aynı CID numarasına ait.

Türkiye PSN Fifa 16……..CUSA02126
İngiltere PSN Fifa 16…….CUSA02126
Almanya PSN Fifa 16……CUSA02126
Fransa PSN Fifa 16………CUSA02126
Rusya PSN Fifa 16……….CUSA02126
BAE PSN Fifa 16………….CUSA02127
Amerika PSN Fifa 16…….CUSA02137
Endonezya PSN Fifa 16….CUSA02264
Hongkong PSN Fifa 16…..CUSA02264

Peki ya Rusya’dan nasıl satın alabilirim ?

Daha önce bahsettiğimiz üzere sadece Gift Card satın alarak yapabilirsiniz. Kredi kartı veya Paypal geçerli olmayacağı için gift cardı hesaba bakiye olarak tanımlamanız gerekiyor.  RUS PSN’de FIFA 18 bedeli : 3999 RUS Rublesi. Yani sizin tam olarak 4000 RUB satın almanız gerekiyor. Ardından FIFA 18 oyununu satın alabilirsiniz.

4000 RUB satın almak için bir çok internet sitesi mevcut. İnternet üzerinden RUS PSN Giftcard satın almak için buraya tıklayıp RUS PSN Gift Card şeklinde aratabilirsiniz. Bir çok satıcının gift card sattığını görebilirsiniz.

En Uygun Fiyata FIFA 18 Satın Almak :

Gelelim , ben oyunumu Türkçe dil desteğiyle değil, en uygun fiyata oynamak istiyorum diyenlere. 

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar arasında en rahat ulaşılır olanı ve aralarında en uygun olanı US PSN. Yani Amerika Birleşik Devletlerinin PSN’i. Türkiye Lirası ile 206 TL’ye gelen oyunun US PSN fiyatı 59.99 Dolar ediyor.

Peki US PSN üzerinden nasıl satın alabiliriz? 

Bunun cevabı da aslında RUS PSN ile hemen hemen aynı. Kredi kartı veya Paypal şansımız bulunmuyor, gift card satın alarak satın almayı tamamlayabiliyoruz. Ama gene de RUS PSN’e göre bu gift card alımı hem daha az maliyetli hem de daha kolay.

Dünyanın en çok kullanılan ve tabiki de en güvenilir alışveriş sitelerinden biri olan bu site üzerinden sorunsuz gift card satın alabilirsiniz. US PSN gift cardlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.  Bu site üzerinden 20 dolarlık 3 tane gift card alıp hesabınıza tanımlamanız yeterlidir. 

RUS PSN veya US PSN nasıl açılır?

Evet iki tane PSN hakkında bilgi verdik, fiyatlar hakkında detaya girdik ama bu konuyu bilmeyenleriniz olabilir. Bu iki ülke de hesap açmak oldukça basit, aynı Türkiye PSN hesabınızı açıyor gibi bu iki ülkede de hesap açmanız gerekiyor. Öncelikle şunu söylemem gerek TR PSN’de kullandığınız mail adresi ve adres bilgileri bu iki PSN’de geçerli olmayacaktır. İkisi için de ayrı birer mail açmanız gerekiyor veya boşta mail adresiniz varsa onu kullanabilirsiniz.

Adrese gelirsek bu ülkelere kayıt olduğunuz için ikisinde de o ülkeden adresler vermeniz gerekiyor. Telaş etmenize gerek yok sizler için ikisi adına kontrol edilmiş ve kayıt olunca sorunsuz onaylanacağı türden iki adres hazırladık.

RUSYA PSN’e Kayıt Olurken Adres Bilgileri:

ul. Balchug. 1
Moskova
Rusya
115035

US PSN’e Kayıt Olurken Adres Bilgileri:

Street Address: 821 UN PLAZA
City: Newyork
State: Newyork
Posta Code: 10017

Son olarak, Amerika PSN veya Rusya PSN’e kayıt olma adresini bulamayanlar, bu iki PSN’den birine kayıt olmak için buraya tıklayabilir. Ülke seçiminde Rusya veya Amerika Birleşik Devletleri seçmeniz gerekiyor. Bunu unutmayınız.

Satın alma aşamasında yaşadığınız sorunlara çözüm aramak için yorum atabilir, bize veya sitemizi takip eden kişilere soru sorabilirsiniz. 

En Uygun Fiyata Konsolum’dan da alabilirsiniz!

Yukarıdakilerle uğraşmak istemiyorsanız ve 130 TL’den başlayan fiyatlarla Türkçe bir FIFA 2018 sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayarak  Facebook sayfamıza mesaj atabilir, en uygun fiyata PS4 platformunda FIFA 18 sahibi olabilirsiniz!

Ayrıca Dijital oyunlar hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz bunları da okumanız gerekiyor:

PS4’ü Yeni Alanlara veya Alacaklara Tavsiyeler

PS4 Dijital Kardeşlik Nedir? Secondary ve Primary Ne Demek?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*