Xbox Live Gold Eylül 2017’nin Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Playstation Plus kullanıcıları gözlerini kapatsın, çünkü Xbox Live Gold bu ay kullanıcılarına ücretsiz olarak Forza Motorsport 5 oyununu veriyor!

Xbox 360 platformu için Hydro Thunder Hurricane ve Battlefield 3 oyununu vericek olan Xbox Live Gold, en güncel platformu Xbox One için ise Oxenfree ile Forza Motorsport 5 oyununu vericek. Geriye uyumluluk sistemi sayesinde Battlefield 3 ile Hydro Thunder Hurricane oyunlarını da Xbox One kullanıcıları ücretsiz olarak konsollarında oynayabilecek.

Hydro Thunder Hurricane oyunu 1-15 Eylül tarihleri arasında, Battlefield 3 ise 16-30 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olarak Microsoft Store’da yerini alacak. Forza Motorsport 5 1-30 Eylül tarihleri arasında yayında olurken, Oxenfree ise 16 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yerini alacak.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*