PES 2018’de Fenerbahçe,Galatasaray ve Beşiktaş lisanslı olarak yer alacak!

Her sene PES serisi oyunu beklerken büyük bir merakla beklediğimiz lisans sorunu, lig adına olmasa da üç büyükler adına bu sene çözüldü!

Pro Evolution Soccer serisinin bir çoğunda tam olarak ligimizi lisanslı göremesekte, PES 16’da lisanslı bir Galatasaray, PES 17’de de ise lisanslı bir Beşiktaş karşımıza çıkmıştı. Her ne kadar forma ve oyuncu yüzleri gerçekten uzak olsa da, bu sene lisanslı bir şekilde hem Fenerbahçe, hem Galatasaray hem de Beşiktaş bizleri bekliyor. 

Konami tarafından resmi olarak duyurulan oyunda yer alacak tüm lisanslı takımlar da 3 büyükleri görmek bizi bir hayli mutlu etti. Bir çok Premier lig ekibi ve bir çok dev klüp lisanssız olarak PES 18’de önümüze çıkacak iken 3 büyüklerin lisanslı bir şekilde kendi adları ve futbolcularıyla, özel formalarıyla sunulması biz spor severler adına güzel bir etmen.

PES 2018’de yer alacak tüm takımları içeren haberimize bu yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*