NBA 2K serisi tartışılmaz NBA ve basketbol üzerine çıkan oyunlar arasında en iyisi. Kuşkusuz bunun sebebi tek bir rakibi olması olsa ve rakibininde 2008’den beri bir hayli düşüşe geçmesinden kaynaklı. Her ne kadar NBA Live son dönemlerde toparlanmaya başlasa da , 2K öyle bir noktaya ulaştı ki bu saatten sonra NBA live serisinin NBA 2K serisine yetişmek için çok ekstra bir şeye imza atması gerekiyor. NBA Live serisi eski günlerine döner mi, 2K serisi buna nasıl karşılık verir sorularını bir kenara bırakalım ve konumuza gelelim.

NBA 2K18’de bu sene Shaq Legend Edition bulunacak. Geçen seneye göre bu sefer Legend Edition sahipleri oyun içi özellikler ve poster harici oyuna erken erişim şansı da kazanmış olacak.

NBA 2K18 Ne Zaman Çıkacak? NBA 2K18 Çıkış Tarihi Nedir?

NBA 2K18 oyunu 19 Eylül 2017 tarihinde PS4,XB1 ve PC için çıkış yapacak.

NBA 2K18 Legend Edition sahipleri oyunu 15 Eylül 2017 tarihinde oynayabilecek.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*