29 Eylül tarihinde PS4,XB1 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek olan FIFA 2018 oyununda, Türkiye Ligi yer alacak!

FIFA 2018’de Türkiye Ligi Yer Alacak mı?

Uzun zamandır yanıtı beklenen soru…Bildiğiniz üzere EA Sports FIFA ile TFF’nin yapmış olduğu anlaşma FIFA 2017 oyununa kadar geçerliydi. FIFA 2018’de Türkiye Ligi’nin yer almama ihtimali, uzun süredir duyduğumuz bir korkuydu. Ancak bu gün itibariyle bizleri sevindiren haber geldi ve FIFA 2018’de de Türkiye Ligi ve Türkçe dil desteğini göreceğimiz açıklandı.

Resmi olarak EA Sports FIFA tarafından gelen duyuru doğrultusunda, Playstation 4 , Xbox One ve PC platformlarında Türkçe dil desteği ile beraber olarak Süper Lig’in oyunda yer alacağı belirtildi.

Ek olarak, FIFA 18’den bu gün itibariyle yepyeni bir trailer daha yayınlandı. Şut ve hava koşullarının baz alındığı fragmanı buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

FIFA 2018 oyununda bizleri hangi yenilikler bekliyor? TIKLA!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*