FIFA 2018 Demo çıkış tarihi ve detayları belli oldu!

FIFA 18 DEMO bir çok sitede resmi olmayan takımlarıyla açıklansa da , biz sizinle o resmi olmayan kısmı paylaşmayacağız. Siz de EA Sports FIFA açıklamadan, internet sitelerinde yayınlanan görsellere inanmayınız!

Bu görsel resmi değildir, internete düşen ve EA Sports FIFA’nın sunduğu iddia edilen görseldir.Bana kalırsa bir fan çalışmasından fazlası değil!

Biz gene de resmiyete kavuşmasa da, FIFA 18 DEMO’da Journey modunun devamının kısa bir bölümünü oynayacağımızı ve aralarında bir çok dev takımın da bulunacağı kısa süreli hazırlık maçları yapacağımızın müjdesini verelim. Takımlar da resmi olarak açıklandığın da , ilk olarak bizim yayınlayacağımızı da unutmayın. 

İşte resmi FIFA 18 DEMO TANITIMI

FIFA 2018 demosunun Türkiye saatiyle bu akşam 20:00’da PSN’de demolar kısmında yerini bulacağını söylemek isteriz. Aynı şekilde PC ve Xbox One için de aynı şey geçerli gibi gözüküyor. Herkese bol gollü geceler dileriz.

FIFA 2018 demosunun boyutu belli oldu, her sene olduğu gibi bu sene de demo boyutunda yükselme mevcut!

FIFA 18 demosu merakla beklene dursun, indirmemiz gereken dosya boyutu belli oldu. Bu sene FIFA serisinin demosunu indirmek için 7.3 GB’ı gözden çıkaracağız.

FIFA 18 Demo Ne Zaman Çıkacak? FIFA 18 Demo çıkış tarihi nedir?

FIFA 18 demosu 12 Eylül 2017 tarihinde PS4,XB1 ve PC için çıkacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

FIFA 18 Oyuncu Güçleri:

FIFA 18 Fenerbahçe Takım Overalleri

FIFA 18 Galatasaray Takım Overalleri

FIFA 18 Beşiktaş Takım Overalleri

FIFA 18  En İyi 100 Futbolcu (LİSTE)

FIFA 18 ile İlgili Haberler:


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*