Call of Duty World War 2 betası başladı!

Call of Duty World War 2 özel betasında yerini ücretsiz bir şekilde almaya ne dersin?
Activision, Call of Duty World War 2 betasını 25 Ağustos tarihiyle beraber olarak başlattı. Başlatılan beta 3 gün sürecek yani 28 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek. Bu 3 günlük süreç ve ilk başlatılan beta sadece PS4 kullanıcıları için geçerli olacak. İkinci beta ise 1 Eylül – 4 Eylül 2017 tarihleri arasında olacak ve bu beta hem PS4 hem de XB1 kullanıcıları için geçerli olacak.

CoD WW2 özel betasında yer almak için oyunu Pre-Order yani ön sipariş yapmanız gerekiyor. Ancak, Playstation 4 kullanıcısı iseniz betaya ücretsiz dahil olma şansınız bulunmakta!

Betada hemen yerini almak istiyorsan tek yapman gereken bir Hong Kong PSN hesabı oluşturmak. HK PSN hesabı oluşturmanın ardından betayı ücretsiz bir şekilde temin edebilir, oynamaya başlayabilirsin. Hong Kong PSN oluşturmak için buraya tıklamanız yeterli, tamamen ücretsiz bir şekilde betada yerinizi hemen alabilirsiniz!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*