Strateji severlere müjde, tüm zamanların en popüler strateji serilerinden Age of Empires’ın 4.oyunu duyuruldu!

Eğer ki bir strateji hastasıysanız, Age of Empires oynamamış olamasınız. Strateji severler adına GAMES COM 2017’de muhteşem haberler geldi, Age of Empires serisinin 4.oyununun duyurulmasının yanı sıra, Age of Empires Definitive Edition duyuruldu. İlk olarak duyurulan yeni Age of Empires oyunu olacak olan Age of Empires 4’ün tanıtımına göz atalım.

Age of Empires IV oyununun yapımcılığını Company of Heroes oyunu yapımcısı olan Relic üstlenecek. Şimdilik açıklanan PC platformu için olsa da ilerleyen zamanda konsollarda görmemiz mümkün olabilir. Age of Empires 4’ün yanı sıra duyurulan Definitive Edition da sizleri bir hayli tatmin edecek.

19 Ekim 2017 tarihinde 4K grafik destekli olarak yenilenmiş müzikleri ve atmosferiyle gelecek olan Age of Empires, 22 Ağustos tarihinde kapalı bir beta başlatacak.

Benim gibi strateji hastalarını çok güzel günler bekliyor… 4.oyuna dair detaylar en kısa zamanda yayınlanacak!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*