PES 2018’de Galatasaray sesleri!

Merakla beklenilen futbol oyunu PES 2018’in ortaya atılan menü görüntülerinde gözümüze ülkemiz temsilcilerinden Galatasaray yansıdı. PES 2018’in sadece belirli kişilerin ulaştığı gizli betasından olduğu iddia edilen Ana Menü Ekranı, aşağıda yer almakta.

Ortaya çıkan bu görüntü doğrultusunda Arsenal,Barcelona,Manchester United gibi klüplerin yanı sıra en sağ kısımda Galatasaray’ın formasını görmekteyiz. Oyun menüsünde Galatasaray formasının yer alması akıllara bir soruyu daha getiriyor. PES 2017’de bilindiği üzere sadece Beşiktaş takımı yer almaktaydı, her ne kadar bu sene de şampiyon Beşiktaş olmasıyla beraber Şampiyonlar Ligi’ne gittiği için gene beklenti Beşiktaş’ın olacak olması olsa da, geçtiğimiz seneyi 4.tamamlayan Galatasaray ve diğer Türk klüpleri de PES 2018’de yer alacak mı? Bu sorunun yanıtını ilerleyen günlerde herkesten önce açıklayacağımızı bilmenizi isteriz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*