FIFA ve PES serisi bu sene de mücadelesine devam edecek, satış rakamlarındaki o büyük rekabeti son yıllarda FIFA lisans hakları ve reklam politikasıyla bir hayli önde götürse de, Konami’nin PES serisi de her geçen yıl FIFA’ya karşı büyük kozlarını kullanıyor. Bu sene de Pro Evolution Soccer serisinin en büyük kozu Dünya Devi Barcelona gibi bir çok takımın lisans hakları, çok güvendikleri yeni grafikler, gerçekçi animasyonlar ve dahası!

Konami firması bu sene kendine o kadar çok güveniyor ki, her yıldan daha iddialı bir şekilde geldi ve DEMO yerine oyunculara çok daha erken bir tarihten Online BETA duyurdu!

PES oyuncusu olmayanların dahi bu yıl PES 2018’i tadacağı aşikar. Sadece Playstation ve Xbox platformlarına yani konsollara özel gelecek olan PES 2018 demosu, çok yakın bir tarihte oyuncularla buluşacak. PES 2018 demosundan önce ise PES 2018 Online beta bizlerle buluşacak.

PES 2018’den oldukça gerçekçi bir animasyon.

PES 2018 Demo Ne Zaman Çıkacak? PES 18 Demo Çıkış Tarihi Nedir? PES 2018 Online Beta Ne Zaman?

Pro Evolution Soccer 2018 (PES 2018) oyununun Online betası bu sene 20 Temmuz 2017 tarihinde PS4, Xbox One için oyunculara sunulacak. Beta ücretsiz olacak. Boyutu tam olarak bilinmemekle beraber Online beta da sadece Brezilya ve Fransa milli takımları yer alıyor. Online betayı indirmek ve oynamak istiyorsanız, PS4 kullanıcıları için PS+ üyeliği gerekmiyor iken, Xbox One kullanıcıları için Xbox Live Gold zorunlu. 31 Temmuz 2017 tarihinde online beta sona erecek.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Demo ne zaman çıkacak sorusu hariç her sorunun yanıtını vermişsiniz.

    Reply
    • online beta 31 temmuzda biticek.1 ağustos 14 eylül arasında demo çıkmıyacakmı benu cevaplarsanız güzel olur.

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*