PES 2018 oyunundan E3 2017 konferansı sırasında bolca oynanış gösteren türden bir video yayınlandı!

Pro Evolution Soccer serisi her ne kadar en büyük ve tek rakibi FIFA karşısında son yıllarda çok geriye düşmüş olsa da , Barcelona’nın lisansını alması ve bir şekilde yeni modlar ekleyerek tahta geri dönme çabalarıyla oyuncuları heyecanlandırıyor. E3 2017 konferansı sırasında yayınlanan videoları ile beraber olarak bizi fazla heyecanlandırmasa da, belki de seriden beklentisi başka olan PES oyuncularını mutlu etmeyi bilmişlerdir. Rakibinin en büyük kozu olan gerçeklik ve teknolojiye aynı şekilde lisanslarla yanıt vermedikçe PES, ne kadar keyifli bir oyun sunarsa sunsun, satış rakamlarında bir hayli geride kalmaya devam edicek.

Umarız Konami bu yıl iki futbol oyunundaki rekabeti daha da kızıştıracak türden hamleler yapar ve biz futbol severler olarak, futbol oyunlarında çok daha güzel günler geçiririz. İlerleyen günlerde gelecek olan lisans savaşlarını, internet sitemizde aralıksız takip edeceğinizi eklemek isteriz. Şimdiye kadar yayınlanan videolar, tamamen savaş öncesi sessizlik:)

İşte E3 2017 konferansı sırasında yayınlanan PES 2018 videosu:

Her ne kadar resmi olarak sunulmasa da, bir çok Youtube kanalında bulunan PES 2018 oynanış videosu olduğu iddia edilen videoyada aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Biz genede PES 2018 oyunu için bir kıstas yakalayacaksanız bunun üstte vermiş olduğumuz E3 trailerı ile olması gerektiğini ve ordan görmüş olduğunuz oynanış ve iç menü detaylarıyla oyuna dair fikir edinmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

PES 2018 , 12 Eylül 2017 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve PC için ortaya sunulan modlarıyla çıkışını gerçekleştirecek. 


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*