NBA LIVE 2018’den Oynanış Videosu ve Oyuna Dair Yepyeni Detaylar Yayınlandı!

Basketbol oyunları konusunda bildiğiniz üzere NBA Live’a yıllardır büyük bir üstünlük kurmuş olan NBA 2K serisi, her ne kadar oynanış ve grafik olarak rakibine çok büyük farklar koysa da, online servisler konusunda EA Sports’un bir hayli gerisinde kalmış durumda. Aradaki bu büyük farkların bilincinde olan EA Sports’da bildiğiniz üzere kısa bir süreliğine bu rekabete son vererek, 2K’yı bu dümende tek başına bıraktı. Ancak geçen zamanın ardından NBA Live serisi oldukça iddialı bir şekilde döndü, içersinde sokak basketbolunu da bulunduran NBA Live 2018’e ait yeni oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

NBA LIVE 2018 oyunu , 2017 sonbaharında PS4,XB1,IOS ve Android platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Ek olarak, oyunun demosu Ağustos ayında gelecek ve bu demoda yer alan karakterinizi NBA LIVE 18 tam sürümünde devam ettirebileceksiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*