WWDC 17‘ de tanıtılan IOS 11 yeni özellikleriyle beğeni topladı ve tam sürümü eylül ayında yeni iPhone lansmanında tüm cihazlara gelecek. Her yıl olduğu gibi Geliştiricilere özel olarak IOS 11 Beta versiyonu Dünya Geliştiriciler Kongresi olarak adlandırılan WWDC etkinliğinden sonra geliştiricilere kullanılması için açıldı. Peki IOS 11 Beta nasıl yüklenir.

 

Öncelikle IOS 11 daha henüz Beta olacağı için belirli problemler ile karşılaşabilirsiniz bunu bilmekte fayda var. Tavsiye olarak telefonunuz iCloud veya iTunes’a yedekleme yapmak. iTunes’u açtıktan sonra kenar çubuğunda yer alan Özet menüsüne tıklayıp, açılan sayfada Şimdi Yedekle butonuna basın. Yedekleme işlemi tamamlandıktan sonra ise cihazınızı beta sürümüne yükselttikten sonra herhangi bir sorun da yedek dosyanıza geri dönebilirsiniz. 

IOS 11 Beta Nasıl Yüklenir? 

İlk olarak hesabınız bir geliştirici hesabı değilse yapmanız gereken çok basit iPhone’nuzdan beta.applebetas.co adresine girerek iPhone seçeneğini seçin sizi ayarlara götürecek karşınıza gelen yükseltmeyi kabul edin yükleyin iPhone restart işlemini yapacak. Şimdi artık telefonunuzda IOS 11 Beta indirilmeye açık. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme‘ye girerek 2.01 GB boyutunda ki IOS 11 Beta‘yı yükleyebilirsiniz. 

iOS 11’i güncellemesini alacak cihazlar;


-iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus

-iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, 9.7 inç iPad, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, 10.5 inç iPad Pro

-iPod touch 6

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*