Ronaldo Nazário. Maradona. Pelé. En iyilerin en iyileri, FUT ICONS (İKONLAR) ile FIFA 18’in PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümlerine geliyor. 

E3 2017 tüm hızı ile devam ederken EA Sports oyuncuların kalbini çalmaya devam ediyor. FIFA tarihinde ilk defa iki efsane aynı anda bir oyunda buluşuyor Diego Armando Maradona ve Pele FIFA 18’de bütün platformlarda ICON oyuncular olarak oyunda olacak. EA Sports oyunun çıkışı yaklaştıkça ICON oyuncuları duyurmaya devam edecek en son olarak 5 ICON oyuncu FIFA 18’de olacağı duyuruldu.

İşte Açıklanan İKONLAR;

RONALDO NAZÁRİO

Brezilyalı efsane santrforun patlayıcı hızı, acımasız bitiriciliği ve büyüleyici yeteneği, kendisini dünyanın en korkulan santrforlarından biri olmasını sağladı. Üç kez Ballon d’Or ödülünü kazanan Ronaldo Nazário, İtalya Ligi’nden transfer olarak Real Madrid’in “galácticos” adı verilen kadrosuna katılmıştı.

 

DİEGO MARADONA

Dünyanın en yetenekli futbolcularından biri olan Maradona, tüm defans oyuncularının başını döndürebilecek kadar korkutucu bir dribling yeteneğine sahipti. İngiltere’ye karşı takımın neredeyse yarısını çalımladığı akıl almaz bir koşunun ardından golünü atan oyuncu 1986 World Cup’ı ülkesine kazandırdı ve bu golüyle FIFA’nın Yüzyılın Golü ödülünü kazandı.

THİERRY HENRY

Premier League tarihinin en iyi santrforlarından biri olan Henry, çok klas ve bir o kadar tehlikeli bir bitiriciydi. Sekiz yılını geçirdiği kulüpte dört kez Altın Ayakkabı ödülünü kazandı. Kendi ülkesinde düzenlenen 1998 World Cup’ta zafere ulaşan Fransız oyuncu, milli takımıyla çıktığı 123 maçta attığı 51 golle en golcü oyuncu olma unvanını koruyor.

LEV YASHİN

Büyük olasılıkla futbol tarihinin en iyi kalecisi olan “Kara Örümcek”, 20 yıllık kariyerinin tamamını geçirdiği Dynamo Moscow’un simgelerinden biri. Yaklaşık 270 maçta gol yemeyen ve 150’den fazla penaltı kurtaran Yashin, Ballon d’Or’u kazanan tek kaleci olma unvanını koruyor.

PELÉ

Ronaldo Nazario’dan daha fazla gol atan tek Brezilyalı oyuncu olan Pelé’nin tarihin en iyi futbolcularından biri olduğuna hiç şüphe yok. Altı kez Brezilya Şampiyonu olduğu, üç kez World Cup şampiyonu olduğu ve 600’ün üzerinde resmi gol attığı 21 yıllık kariyeri, futbol tarihinin en büyük efsanelerinden biri olduğunu kanıtlar nitelikte.


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*