Bir Zamanların Efsane Strateji Oyunu Age of Empires,  Oyun Dünyasına Geri Dönüyor!

Age of Empires Definitive Edition duyuruldu, Age of Empires serisi oyun dünyasına böylece geri dönüyor! Duyurulan Definitive Edition sürümünün yanı sıra GamesCOM’da da Age of Empires serisinin yeni oyununun duyurulacağı konuşulanlar arasında.

E3 2017 konferansında PC Gaming Show sırasında duyurulan Age of Empires Definitive Edition, strateji severlere 4K grafikler ve daha fazlasını sunuyor. 

“Microsoft, piyasaya sürülmesinden 20 yıl sonra orijinal Age of Empires’ın Definitive sürümünü duyurmaktan gurur duyuyor. 4K grafikler, yeniden düzenlenen soundtrack, büyük oynanış geliştirmeleri, yeni anlatım, Xbox Live çok oyunculu ve başarımları ile tamamen yeniden oluşturulmuş Definitive sürüm klasik oyunu ve Rise of Rome genişlemesini geri getiriyor.”

Age of Empires : Definitive Edition oyunu Windows 10’a özel olarak 2017 yılının sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirecek. Age of Empires oyunu ilk olarak 1997 yılında çıkmıştı ve aradan geçen tam 20 yıldan sonra Microsoft ile beraber olarak bu efsane oyunun geri dönüşü sağlanmış olacak.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*