Teknosa ve Aral işbirliği ile yürütülecek olan ödüllü PES 17 turnuvası başlamaya hazırlanıyor!

Teknosa ve Aral ortaklığında başlayacak olan ödüllü Pro Evolution Soccer 2017 turnuvasının ödülleri bir hayli güzel. Turnuvanın birincisine takımının kombine bileti, turnuvanın ikincisine iki kişilik yurtiçi tatili, üçüncüye ise HTbook 14B Notebook hediye!

6-7 Mayıs’ta Adana M1 Teknosa, Cepa Teknosa, Forum Bornova Teknosa, Samsun Bulvar Teknosa, Akasya Teknosa, MaltepePark Teknosa, Cevahir Teknosa, Forum İstanbul Teknosa’da yapılacak elemelerin son aşaması olan finallere ise İstanbul ev sahipliği yapacak. Turnuvanın kayıtları ise Teknosa mağazalarında alınacak.

   Katılım Şartları
TÜRKİYE İÇİ KURALLAR
– Şehir elemeleri sadece duyurulan alanlarda ve tarihlerde yapılacaktır.
– Tüm şehirler için turnuva kayıtları 6-7 Mayıs günü (Pazar günü 13:00’e kadar) elemelerin yapılacağı alanlarda alınacaktır.
-İstanbul’da yapılacak Türkiye finaline İstanbul’dan 8, Ankara’dan 2, İzmir’den 2, Samsun’dan 2 ve Adana’dan 2 finalist katılacaktır.
-Türkiye finaline katılacak kişilerin seyahat ve yemek masrafları Aral tarafından karşılanacaktır. İstanbul dışından gelecek finalistlerin konaklamaları Aral tarafından sağlanmayacaktır. Konaklamak isteyen kişilerin bu isteklerini 1 hafta öncesinden bildirmesi durumunda dönüş biletleri değiştirilecektir. Aksi durumda dönüş ile ilgili masraflar Aral tarafından karşılanmayacaktır.
-İstanbul’da yapılacak Türkiye Finali 14 Mayıs Pazar günü Maltepe Park AVM ‘de yapılacaktır. Detaylar finalistlere bildirilecektir.
 
   TURNUVA KURALLARI
-Aral çalışanları turnuvaya katılamazlar.
-Tüm şehir elemelerinde Final oynayacak kişiler aşağıdaki şekilde seçilecektir:
 
Katılımcılar aşağıdaki ayarları yaparak Barcelona’ya karşı istediği takım ile yarışacaktır. En yüksek skoru alan Cumartesi gününden 12 ve Pazar gününden  4 kişi (13:00’e kadar eleme yapılacak) final oynayacaktır.  Şehir finalleri Pazar günü elemeler bittikten sonra,  bu kişiler tarafından oynanacaktır.
 
   ELEMELER İÇİN GENEL AYARLAR:
Maç Düzeyi:  Süper Star
Maç süresi:   5 DK
Uzatmalar: Açık
PV: Açık, Oyuncu değişikliği sayısı: 3
 
-Her oyuncu kayıt sırasında seçtiği turnuva alanında belirtilen gün ve saatte olmak ile yükümlüdür. Alanda bulunmayan yarışmacı elenmiş olacaktır.
-Turnuvalar PS4 konsolda PES 2017 oyunu ile yapılacaktır.
-Müsabakalar 5 dakika olarak oynanacaktır.
-Oyuncular aynı takımı seçebilirler.
-Müsabakalarda saha, zemin, sıcaklık, hava koşulları, radar, sakatlık uygulamaları gibi tüm ayarlar turnuvayı düzenleyenler tarafından her maçta aynı olacak şekilde sağlanacak ve oyuncular tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.
-Müsabakalar esnasında her iki oyuncunun birbirine hakaret etmesi veya fiili olarak kavga etmeleri veya birbirlerinin oyun oynamasını engelleyecek şekilde fiziki davranışlarda bulunması durumunda her ikisi de diskalifiye edilecektir. Aynı şekilde oyunculardan birinin yukarıdaki fiillerden birini ya da birkaçını yapması durumunda diğer oyuncu tur atlayacaktır.
-Türkiye finalleri eleme usulü yapılacaktır.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*