NBA Playgrounds oyunu 9 Mayıs itibariyle çıkışını gerçekleştirdi, çıkışıyla beraber olarak oyunun fragmanı da biraz geç olsa da yayınlandı!

“Bu hırs dolu 2’ye 2 basketbol oyununda en iyi numaralarını sahaya sür ve en büyük rakipleri dize getir. Çevrimdışı idmanlar yap, üç kişiye kadar diğer oyuncularla oyna ya da çevrimiçi modda yeteneklerini sergile, akrobatik hareketlerin ve müthiş çalımlarınla rakiplerini şaşkına çevir. NBA’in tüm takımlarından mevcut ve eski yıldızlardan oluşan dev kadrodan en sevdiğin oyuncuları topla. Dünyanın dört yanındaki sahalarda oynanan çevrimiçi maçlarda, muazzam sayıdaki hareket ve smaç yeteneklerinle en iyilere karşı mücadele et. Sahaların hakimi Allen Iverson’ın ta kendisiyle başa çıkabilmek için yeteneklerini büyük bir incelik ve ustalıkla kullan.”

İşte NBA Playgrounds oyununun fragmanı!

Fragmana eğer doymadıysanız ve NBA Playgrounds’ın oynanışını merak ediyorsanız, buraya tıklayarak ilgili videoyuda izleyebilirsiniz.


Platformlara göre fiyatlandırmalar ise şöyle.

NBA Playgrounds – Steam — 31,00 TL
NBA Playgrounds – Xbox Market — 49,00 TL
NBA Playgrounds – PlayStation Store — 59,99 TL
NBA Playgrounds – Nintendo eShop — $19.99

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*