Yeni nesil adına Remastered sürüm şeklinde sadece Call of Duty Infinite Warfare oyununun Legacy ve Deluxe versiyonu ile ulaşılabilir halde olan Call of Duty Modern Warfare Remastered, an itibariyle bağımsız olarak listelendi!

Call of duty serisinin belki de en unutulmaz oyunlarından biri olan Call of Duty Modern Warfare oyununun geçtiğimiz sene Call of Duty Infinite Warfare oyunu ile hazırlanan Remastered sürümü, bilindiği üzere sadece CoD IW oyununun Deluxe ve Legacy versiyonlarında erişilebilir durumdaydı. Ancak, Amerikalı perakendeci Gamefly tarafından, an itibariyle Call of Duty Modern Warfare Remasterd oyunu tek başına bağımsız bir şekilde satın alınabilir bir şekilde listelendi.

Gamefly tarafından yapılan listelemede, Playstation 4 sürümü için 20 Haziran tarihini, Xbox One sürümü için 20 Temmuz tarihini beklememiz gerekiyor.

 

Not: Activision tarafından resmi bir açıklama gelmese de, Remastered sürümün tek olarak satılması, çokta uzak bir ihtimal olarak görünmüyor, yakın zamanda yeni nesilde bu oyunu bağımsız olarak satın alabileceğiz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*