Yakın zamanda duyurulan Call of Duty World War 2’ye dair ilk görseller sızmış durumda!

İlk olarak bir iddia olarak ortaya atılan Call of Duty WWII oyunu, Activision tarafından netliğe kavuştu. Resmi siteden gelen duyuru ile beraber olarak oyunun Sledgehammer Games tarafından geliştirileceği ve 26 Nisan gününde tam net bir tanıtımla oyunculara duyurulacağı belirtildi. İlgili bağlantıya isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Kasım ayında PS4,Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek olan Call of Duty WWII oyununun görsellerinden bazıları sızdı. Ayrıca sızan görüntüler arasında yukarıda görmüş olduğunuz kapak resmindeki bilgiye göre, Call of Duty WWII oyununu Playstation 4 kullanıcıları, Xbox One ve PC’den tam 30 gün önce oynamaya hak kazanıcak!

Şimdilik ortaya çıkan görüntüler bu şekilde, 26 Nisan tarihinde daha net görüntüler ve videolar ile sizleri bilgisiz bırakmayacağız!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*