299 TL fiyat ile çıkışını gerçekleştiren Playstation 4 oyunu şu an sadece 0,09 TL!

Gearbox Software ve 2K Games firmalarının ortaklaşa yapımı Battleborn, bir FPS oyunu olmakla beraber, ilk çıktığında sunulan fiyatı 299 Türk Lirası idi. Şuanki fiyatı ise sadece 0,09 TL. Battleborn oyunu, Playstation 4 platformuna özel olarak, Türkiye PSN mağazasında sadece 9 kuruşa indi! Ona en yakın fiyatlandırma ise yaklaşık 20 TL ile Birleşik Krallık PSN’e ait. 

Battleborn oyununa Playstation Plus sahibi değilseniz 29,99 TL fiyat ile sahip olurken, PS Plus abonesi iseniz sadece 0,09 TL ile sahip olabiliyorsunuz. 9 kuruşa böyle bir oyunu tam sürüm olarak satın almak, mucize değil. Ayrıca, Battleborn Digital Deluxe sürümü de oldukça uygun bir fiyatla TR PSN’de, 9 kuruşa normal sürümünü kaçırmamanızı öneriyoruz!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Ben almaya calisinca nedense 10 tl olarak revize etti?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*