Sony’nin en popüler oyuncağı Playstation’ın en gelişmiş sürümü Playstation 5, sızdırılmış olabilir!

Sony tarafından yıllardır önümüze sürülen oyun konsolu Playstation, bildiğini üzere en son ve en güncel olarak Playstation 4 PRO ile karşımıza çıkmıştı. İlk olarak çıkışını gerçekleştiren Playstation 4’ün ardından Playstation 4 Slim, PS 4 Pro ile oyun konsolu pazarında önemli rol oynayan Sony, yeni oyuncağını 2018 senesinde karşımıza sunabilir.

Bazı Japonya kaynaklı oyun haber sitelerine göre, Playstation 5 konsolu, Sony tarafından merakla beklenilen seri oyunları olan God of War ve The Last of Us gibi ilk oyunuyla oyuncuları kendine bağlayan yapımların devamıyla beraber olarak, ilk defa ama çok etkileyici bir çıkış gerçekleştirecek olan Days Gone gibi oyunlarla beraber 4K oyun keyfi parolasıyla 2018’in ilk çeyreğinde sunulması bekleniliyor.

Ortaya atılan iddialar doğrultusunda, her ne kadar tam olarak net bilgilere ulaşamasakta, Playstation 5’in God of War 2, The Last of Us Part 2 ve Days Gone gibi Playstation’ı yücelten oyunlarla sunulacağını düşünürsek, Playstation 4 sahiplerinin ve özellikle PS4 PRO alan kısmın, bu yaşanan durumu çok ama çok büyük bir tepkiyle karşılayacağını söyleyebiliriz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*