Ubisoft, James Cameron’ın yönetmen koltuğunda olduğu ve yaptığı gişe rekoruyla hala zirvede yer alan Avatar filmini oyun yapıyor!

Ubisoft, gişe hasılatıyla beraber olarak film dünyasının en popüler filmlerinden biri olan James Cameron’ın Avatar filmine konsollara ve PC’e getirmeye karar verdi. Geliştirilmekte olan yeni Avatar oyununun yapımcılığını ise The Division oyunundan bildiğimiz Massive Entertainment üstlenecek.

Filmin ünlü yönetmeni James Cameron da bu oyun hakkında bir görüş bildirdi.

   James Cameron, 
“Massive hakkında beni etkileyen şey ekibin bu proje için olan tutkusu ve Snowdrop motorunun gücü oldu. Snowdrop’un gücü, ekibin tutkusu ve detaylara odaklanan saplantılığı ile [ Massive’in] Pandora’nın güzelliğini ve tehlikesini yaşatacak doğru grup olduğunu biliyoruz.”
 
Ormanda geçen mavi adamları görmeye hazır olun!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*