İlk olarak bir FIFA serisinde gördüğümüz hikaye modu olan Yolculuk modu, FIFA 2017’den sonra FIFA 2018 oyununda da karşımıza çıkacak.

FIFA yapımcı şirketi EA’nın CEO’su Andrew Wilson tarafından verilen bilgilendirmeye göre, FIFA 18’de The Journey modunu görmemizin yanı sıra The Journey modu, FIFA 17’de Alex Hunter ile olan hikayenin devamı olarak değil, yeni hikaye ve yeni karakterler ile göreceğimiz bir mod olacak. Ayrıca Wilson tarafından verilen bilgiye göre, Yolculuk modu tamı tamına 10 milyonu aşkın kişi tarafından oynanmış.

FIFA 2018 oyunu, 2017 yılının Eylül ayında PC,PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Yolculuk modu tahmin edildiği üzere eski nesillerde yer almayacak.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*