Merakla beklenilen Tom Clacy’s Rainbow Six Siege – Velvet Shell güncellemesi yayınlandı!

Ubisoft, bu gün itibariyle Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in 1.24 sürüm güncellemesi Velvet Shell’i yayınladı. Rainbow Six Siege oyununun 2.senesinin ilk ücretsiz olarak gelen güncellemesi olan Velvet Shell ile beraber olarak 2 yeni operatör, 4 yeni silah ve yeni bir harita oyuna eklenmiş oldu. Oyuna yeni eklenen operatörlere sahip olmak için, 2.sezona ait Season Pass sahibi olmanız gerekiyor. Eğer sezonluk geçiş hakkınız bulunmuyorsa, Rainbow Six Siege’e yeni gelen 2 operatörü satın almak için 14 Şubat 2017 tarihine kadar beklemeniz gerekiyor.

Oyuna yeni eklenen Mira ve Vector, bir çok özelliğe sahip. Mira’nın öne çıkan özelliği, kurmuş olduğu ”Kara Ayna” olacak. Jackal ise sahip olduğu silahları ile tam bir ölüm makinası olarak karşımıza çıkacak.Mira ana silahları Vector 45 ACP ve ITA12L ile beraber olarak düşmanlarına korku salacak. Jackal ise C7E İLE PDW9 silahlarıyla ölüm makinası olarak karşımıza çıkacak.

Ek olarak, Rainbow Six Siege yöneticisinden gelen açıklama doğrultusunda, Rainbow Six Siege oyununun uzun bir süre canlı tutulacağını, hatta Ubisoft’un en büyük kozlarından biri olacağını söylemek isteriz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*