Grand Theft Auto IV, Yeni Nesile Gelmesiyle beraber olarak Satış Rekorunu Kırdı!

Grand Theft Auto IV oyunu, Xbox One’ın geriye uyumluluk sistemi sayesinde, yeni nesile 59 TL mağaza fiyatıyla giriş yaptı. Bu girişin ardından Liberty City’i yeni nesilde tatmak isteyenlerin yoğun ilgisinden dolayı, GTA 4 oyununun satış rakamları, beraberinde rekoru getirdi!

Her ne kadar daha Playstation 4 için yeni nesille tanışmış bir oyun olmasa da, Grand Theft Auto IV oyunu Xbox One’a gelmesiyle beraber olarak Xbox 360 sürümü satışları yaklaşık % 8000 oranında artış gösterdi. Bu satış rakamlarını umarız Sony firması da dikkate alır ve en kötü remastered bir sürüm olarak Playstation 4 kullanıcıları da GTA 4 oyununa kavuşmuş olur.Bildiğiniz üzere Xbox 360 oyunlarının Xbox One’ın geriye uyumluluk sistemine eklenmesi sonrası, o oyunu yeni nesil konsolunuzda oynamak için Xbox 360 sürümüne sahip olmanız yetiyor.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*