Yarış tutkunlarını sevindiren haber, Project Cars 2 duyuruldu!

2015 yazında PS4,Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştiren Project Cars, tam olarak istenileni veremese de, oynayan kesim tarafından vasatın üstünde yorumlar almıştı. Üretici firma tarafından gelen duyuru doğrultusunda, serinin devam ettiğini ve Project Cars 2 ile oyuncuların buluşacağını mutlulukla sizlere duyuruyoruz. Projet Cars 2 oyunu , 2017’nin sonlarına doğru oyuncularla buluşacak, tahmin ettiğiniz üzere tıpkı 2015 yazı gibi.  Oyunun çıkış tarihinin ortaya atılmasından kısa bir süre sonra ise, oyuna dair etkileyici diyebileceğimiz türden görseller paylaşıldı.

İlk oyunu ile beğeni toplasa da, lisans konusunda büyük bir sorun çeken Project Cars, duyurmuş olduğu yeni oyunu Project Cars 2 ile lisans sorununu da yenmişe benziyor. Oyuna dair daha fazla ekran görüntüsü için haberin kaynağı olan buraya tıklayabilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. 1.oyununu oynadım desem yalan olur yükledim oynadim 10 dk pc çoktü ciddiyim

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*