GTA IV oyunundan çok iyi bildiğimiz Liberty City haritası, en sonunda Grand Theft Auto V’e geliyor!

Grand Theft Auto 5’de Liberty City’i Görmeye Hazır Olun! OpenIV yapmış olduğu duyuru ile beraber olarak, internet siteleri üzerinden bu güzel haberi bizlerle paylaştı. 2015 yılından beri bu mod için çalışan yapımcılar, bu mod ile beraber olarak oyunun orijinal haritalarının oyundan çıkmayacağını, Liberty City’nin ise denizin karşı köşesindeki bir başka şehir olarak bize sunulacağını belirtti. 
 
Ayrıca şu önemli bilgiyi eklemek isterim, bu çıkacak olan mod, oyunun sadece hikaye modunda yani bireysel olarak oynadığınız tek kişilik offline modda çalışacak. Rockstar Games bildiğiniz üzere oyun modlarına GTA Online’da izin vermiyor. Modun çıkış tarihi adına kesin bir açıklama olmamasına rağmen, 2017 yılında kesin olarak göreceğimizi söyleyebilirim. Ek olarak bu modun sıfırdan olmadığını, GTA IV’daki önemli dosyaların GTA V’e aktarılmasıyla ortaya çıktığını söylemek isterim.
 
Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*