Ubisoft’un yeni gözdesi For Honor’dan yeni videolar geldi!

Merakla beklenilen For Honor oyunundan yeni videolar yayınlandı. Yayınlanan videolar doğrultusunda, Ubisoft tarafından yapılan oyunun beklentiyi bir tık daha yükselttiğini söyleyebiliriz. Yayınlanan videoları incelediğimizde, en çok dikkatimizi oyunda yer alacak kadın savaşçı olduğunu söylemem gerekiyor. For Honor oyununda yer alacak bu kadın savaşçı, tahmin ettiğiniz üzere Vikingli ve gerçekten çok güçlü. Bu Vikingli kadın savaşçıyı diğerlerinden ayıran ise her Vikinglide görmeye alışık olduğumuz güç unsuru değil, sahip olduğu olağan üstü atikliği. Yani kadın Vikingli savaşçıyı diğerlerinden ayıran özellik, sahip olduğu hızı. İşte Ubisoft tarafından yayınlanan yeni For Honor Videoları!

Yukarıda da belirttiğim üzere, yayınlanan videolar arasında en çok dikkatimi çeken Vikingli kadın savaşçı oldu.Peki ya bunca karakter arasında, senin favorin hangisi?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*