Her Pazar günü düzenli olarak yayınlanacak olan ”Benim Konsolum” etkinliği bu hafta itibariyle başlıyor!

Benim Konsolum etkinliği doğrultusunda, her Pazar günü ”Benim Konsolum” adı altında site üzerinden paylaşım yapılacak ve o haftanın en güzel 10 hareketi paylaşılacak. Ayrıca her hafta Pazar günü olmasının yanı sıra, her ay sonuda Ayın En İyi 10 Hareketi kapsamında, kazanan  videolar tekrardan sıralanacak. Ayın videosu olmaya hak kazanan kişiye de özel hediye verilecektir.

Bu hareketler tamamiyle Konsolum takipçilerinin bize gönderdiği videolar üzerinden sıralanarak oluşacak. En güzel hareketler kapsamında, FIFA 2017 veya PES 2017 oyunlarında atmış olduğunuz harika goller, NBA 2K17’de atmış olduğunuz gösterişli smaçlar ve basketler, Rainbow Six Siege, Call of Duty ve Battlefield gibi FPS oyunlarında almış olduğunuz killer, F1,Driveclub ve Forza Horizon gibi yarış oyunlarındaki gösterişli sahneleriniz, UFC , WWE gibi dövüş oyunlarında attığınız dayaklar, Rocket League’de atmış olduğunuz olağan üstü sayılar veya harika kurtarışlar ya da Fallout 4 gibi oyunlarda ortaya çıkardığınız şeyler…

Katılmak için,

İletişim adresimiz konsolum@konsolum.com’a videoyu gönderebilir, dilerseniz ise buraya tıklayarak Facebook Konsolum sayfası üzerinden bize mesaj atarak videoyu gönderebilirsiniz.

Videoyu Youtube veya benzeri kanallar üzerinden upload ederek bize linkini atabilir, dilerseniz ise direkt olarak videoyu bize gönderebilirsiniz.

Telefon çekimleri sayılmamaktadır, videonun en az 480p kalitede olması gerekmektedir. Örneğin PS4 üzerinden share tuşuyla kaydedip, Facebook’a veya Youtube’a yüklediğiniz videoyu atınız.

Her haftaya özel tek katılma hakkınız bulunmaktadır, birden fazla video ile katılamazsınız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*