Uncharted The Lost Legacy , Duyuruldu!

legacy

Naughty Dog tarafından Playstation Experience’de öyle harika duyurular geldi ki, bunların arasında belki de en çok dikkat çekeni, sevilen Uncharted serisinin son oyunu Uncharted 4’e ek paket olarak gelecek olan Uncharted The Lost Legacy oldu.

Uncharted : The Lost Legacy’de her zamanki ana karakterimiz olan Nathan Drake’i değil, serinin tanınan ismi Chloe’u yöneteceğiz.Chloe ile çıktığımız macerada bize eşlik edecek isim de Nadine olacak. Ancak Nadine, Uncharted The Lost Legacy’de hangi rolle yanımızda yer alacak bunu tam olarak bilemiyoruz.

unchartedthelegacy

Playstation tarafından Uncharted The Lost Legacy’e ait bir video paylaşıldı ve bu videoyu 2160p gibi büyük bir çözünürlükte izleyebiliyorsunuz. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun atmosferi gerçekten etkileyici olmakla beraber, grafiklerinde bir üst kademede olduğunu söyleyebiliriz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Nezaman çıkış tarihi??

    Reply
  2. Nezam çıkış tarihi??

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*