Duyurulmasıyla beraber olarak bir çok kişiyi sevinçten havalara uçuran Rockstar Games oyunu Red Dead Redemption 2’nin, tıpkı bir diğer Rockstar Games oyunu olan Grand Theft Auto 5 gibi, 3 ayrı karakterle oynanması gündeme geldi!

Her ne kadar şimdilik bir iddia olsada, 4Chan üzerinden kendini tripcode olarak tanıtan bir kullanıcı tarafından ortaya atılan bu durumun gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek. Çünkü bu iddiayı ortaya atan kişi, GTA 5’in önemli güncellemesi Import/Export’u daha duyurulmadan ve ortaya ilgili hiçbir şey çıkmadan önce, 4Chan üzerinden diğer kullanıcılarla paylaşmıştı. Ortaya atılan iddia doğrultusunda, oynanılabilir olacak olan 3 karakter, John Marston’un çetesinden 3 tane eleman olacak. Yani John Marston’u Red Dead Redemption 2’de oynanılabilir olarak göremeyeceğiz.

Her ne kadar GTA 5’de bu durum oldukça zevkli olsa da, John Marston gibi bir karakteri 3 çete üyesine değişmek pek hoş olmasa gerek. Ayrıca Mafia serisinden görüldüğü üzere, Lincoln Clay’ın bir anda ana karakter olarak karşımıza çıkması, önceki serinin hayranlarını pek hoşnut bırakmamıştı.

Son olarak hazır Red Dead Redemption 2’den söz ediyorken, bu ilginç sızıntıyı da sizlerle paylaşalım. Ortaya atılan bir diğer iddia doğrultusunda, yukarıdaki dev haritanın Red Dead Redemption 2’ye ait olduğu söyleniliyor. Umarız böylesine büyük haritaya özel, hızlı atlar ve kullanılabilir trenler, at arabaları gibi araçlar bolca eklenmiştir.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*