FIFA 17’i hangi platformdan oynadığın önemli değil, Ultimate Team modunun hastasıysan, her platforma özel harika fırsatlar sizleri bekliyor!

Playstation 4 

Points :

5650 Points = 200 TL
17650 Points = 550 TL

Coins:

100,000 Coins : 70 TL
Stok sınırsızdır, 100,200,300 şeklinde isteğe göre arttırılabilir, çok yüklü alımlarda fiyatta indirim yapılmaktadır.

PC :

Coins:

100,000 Coins : 35 TL
Stok sınırsızdır, 100,200,300 şeklinde isteğe göre arttırılabilir, çok yüklü alımlarda fiyatta indirim yapılmaktadır.

Xbox One

Points : 

8000 Points : 280 TL
24000 Points : 640 TL

Coins :

100,000 Coins : 80 TL
Stok sınırsızdır, 100,200,300 şeklinde isteğe göre arttırılabilir, çok yüklü alımlarda fiyatta indirim yapılmaktadır.

Points Aktarımı Nasıl Olur?

  • Points aktarımlarında size bir hesap verilir,o hesaba giriş yapar ve yeni FUT hesabı oluşturursunuz. Hesap oluşturma işleminin ardından verdiğimiz hesabın içinde satın aldığınız points miktarı olur ve o pointsler ile beraber olarak paket açılımı yaparsınız. Ardından paketten çıkan oyuncuları istediğiniz gibi satar, quick sell yapar ve coinse (FIFA oyun parası jetona) çevirirsiniz. Daha sonra ise kendi hesabınıza aktarırsınız, aktarma işleminde size yardımcı olabiliriz. Points hesaplarının süresi 24 saattir, 24 saat içinde aktarımı gerçekleştirip hesap silinmelidir.

Coins Aktarımı Nasıl Olur?

  • Coins aktarımlarında iki yöntem bulunmaktadır, bir tanesi transfer listesine oyuncu koymaktır. Örneğin 100 bin coins alımında 10 tane oyuncu koymanız gerekiyor, ancak bu işlem normale göre biraz riskli ve uğraşlıdır. En sağlıklı olanı ise hesap bilgilerinizi bizimle paylaşmanız ve bizim manuel olarak bu işlemi hızlı bir şekilde yapmamızdır, böylece ban riski az olur ve daha hızlı ve pratik bir şekilde sona erir. Ayrıca işlem sonrasında tüm bilgilerinizi değişmenizi ve hesabınızdaki coinsi harcamanızı tavsiye ediyoruz.

Satın almak için buraya tıklayarak , Konsolum Facebook sayfasına mesaj atmanız gerekmektedir.

*İşbankası veya Finansbank Enpara hesabımıza havale veya EFT yapabilir, ATM’den kartsız işlem ile para yatırabilirsiniz. Ayrıca ININAL üzerinden para gönderebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*