Playstation Experience’ta Bombaların Ardı Arkası Kesilmiyor!

gran-turismo-sport-screenshots-5

Daha önce çıkış tarihi 15 Kasım 2016 olarak belirlenen ancak sonra 2017’nin ilk çeyreğine ertelenen efsane yarış serisi Gran Turismo’dan etkileyici bir video geldi. Videoda oyunun 4K olması, grafiklerinin ve detayların çokluğuna dikkat çekilse sadece bir oyun değil profesyonel bir simülatör ile karşı karşıya geleceğimiz vurgulanıyor. 5. ve 6. oyunlarda neredeyse unutulan off road bu sefer beklediğimiz gibi yer alıyor.

Her Gran Turismo oyununda olduğu gibi grafikler inanılmaz özellikle yeni nesile gelecek ilk Gran Turismo oyununun bizlere sunacağı deneyim üst düzey görsellerin gerçek olup olmadığını anlamak bile çok güç. GT4 ile gelen Fotoğraf çekme özelliği bu grafik motoru sayesinde fotoğraflar gerçekten de güzel diyebiliriz. Oyunun FIA ile çalışıyor olması ayrı bir özellik bir çok yarış türü yine oyunda olacaktır. Daha önce Gran Turismo Sport‘tan gelen görselleri ile oluşturduğumuz albüm gönderimiz için Buraya tıklamanız yeterli olacaktır.


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*