Fransız orduları ile Rus orduları, Battlefield 1’e geliyor. İlk olarak Fransız ordusunu göreceğiz!

Özellikle Fransızlar tarafından, oyunun ilk çıkmasıyla beraber büyük tepkilere neden olan, Fransız ordusunun < oyunun orduları arasında yer almayışı, 2017'nin Mart ayında gelecek olan güncellemeyle sona ereceğe benziyor. 1.Dünya Savaşı sırasında cephelerde yer almış ve savaş sırasında önemli kayıplar vermiş olan Rus ordusu ile Fransız ordusunun, oyuna renk katacağı kesin.

Fransızlar tarafından Battlefield 1’de Fransız ordusu yoksa, oyunu oynamaya gerek yok tarzı bir çok tepkinin ardından, ilk genişleme paketi ile oyuna Fransız ordusunun gelecek olması, muhtemelen hali hazırda yüksek satış rakamlarına sahip olan Battlefield 1 oyununu , özellikle Fransa ve Rusya’da bir hayli yükselteceğe benziyor.

Battlefield 1 resmi Twitter sayfası tarafından yukarıdaki görsel kullanılarak Soyez Prets yani ”Hazır Olun’‘ şeklinde paylaşılan gönderiyle beraber olarak, ilk gelecek olan güncelleme ile Fransız ordusunun oyuna ekleneceği kesinleşti. Her ne kadar Rus ordusunun gelişine dair kesin bir bilgi verilmese de, oyuna en az 2 yeni ordu ekleneceği resmi site üzerinden doğrulanmıştı.”They Shall Not Pass” adındaki ilk Battlefield 1 güncellemesi ile beraber olarak, Fransız ordusunun yanı sıra yeni silahlar, yeni battlepackler ve yeni haritalar görebileceğiz. Bu içeriğe sahip olmak için ekstra ücret ödememek adına, Premium Season Pass sahibi olmanız gerekiyor.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*