Call of Duty Infinite Warfare oyununu almış olduğu olumsuz yorumlardan dolayı almaktan çekinenlerdenseniz, bu haber sizi oldukça sevindirecek!

15 Aralık ile 20 Aralık 2016 tarihleri arasındaki etkinlik doğrultusunda, Call of Duty Infinite Wafare oyununu ücretsiz olarak yükleyip, oynayabileceksiniz. Ayrıca tüm oyun modlarına ücretsiz erişim sağlayacak, 15.seviyeye kadar çıkabileceksiniz. Her ne kadar zombi modu, online karşılaşma modu ve senaryo modu gibi tüm modlara erişim sağlayacak olsanız da, senaryo modunda sadece Rising Threat ile Black Sky modu açık olacak.

Oyunun tüm online isteyen özelliklerinden yararlanmak için, PS Plus aboneliği sahibi olmanız gerekiyor, bunu da unutmadan ekleyelim.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*