Metro 2033 ve Metro Last Light oyuncuların büyük beğenisini alan 4A Games, yeni Metro oyununun 2017’de geleceğini duyurdu!

metroyenioyun

Metro oyunları bildiğiniz üzere Dmitry Glukhovsky adlı yazarın Metro 2035 romanının uyarlaması olarak bizlere sunulan bir oyun. Metro 2035 romanını da metro2035.com adresinden online olarak okuyabiliyorsunuz. Kitabın tam halini kitap olarak Amazon.com üzerinden de yaklaşık 75 TL’e satın alabilirsiniz.

metroseri

Gelelim yeni Metro oyununun belli oluşuna, Metro 2035’in resmi sitesi olan metro2035.com’da alt kısımda bulunan zaman çizelgesinde “The next Metro video game.” yazısı görünmekte. Oyuna dair çok fazla bilgi olmasa da 2017 yılında çıkacağını ve Metro 2035’den sonra geçeceğini bilmekteyiz. Bakalım yeni Metro oyunu nasıl olacak?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*