Bağımsız Türk oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor, hem de ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir tür ile!

Hayatta kalma yani Survival oyunlarına gönül bağı olanlara sevindirecek bir haber, hem de çok uzaktan değil, Muğla’dan!

fdsf

Yerli yapım açık dünya oyunu olacak Don’t Die’da, benzer oyunlardan alışık olduğumuz crafting ve building sistemini göreceğiz. Hayatta kalma temalı oyunda, hayatta kalabilmek için amansız bir mücadeleye girmemiz gerekecek.DayZ, ARK, Rust, H1Z1 gibi Survival temalı oyunları severek oynayanlar adına, hem Türkçe dil destekli hem de İngilizce dil destekli yerli bir yapım bizleri oldukça mutlu edecek.

dontdie

Avcılığın ve canlı kalmak için gireceğiniz mücadeleyi kendinizin belirleyeceği yerli yapım Don’t Die oyununun Ocak 2017 yılında gelmesi tahmin ediliyor. Ayrıca oyunun tahmini ücreti ”20 TL” gibi gerçekten uygun bir rakam.

dontdie2

Oyunda modern silahlar yer almasa da, ilkel silahlar görebileceğiz.

ekran-resmi-2016-11-28-17-20-18

Oyunun tahmini olarak belirlenen sistem gereksinimlerine yukarıdan bakabilirsiniz. Playstation ve Xbox platformları için sonradan gelebileceği belirtiliyor.

Türk yapımı hayatta kalma oyunu Don’t Die hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilir, internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*