Playstation Exc. oyunlarının en çok sevilenlerinden The Last of Us’ın uzun zamandır beklenmekte olan 2.oyunu çok ama çok yakın bir zamanda duyurulabilir!

thelastofus2geliyor

Playstation’ın özel oyunu The Last of Us bildiğiniz üzere çıkışıyla beraber olarak bir çok ödül kazanmış, hemen hemen oynayan tüm oyuncular tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Naughty Dog tarafından 2013 senesinde Playstation 3 platformuyla çıkışını gerçekleştiren oyun, daha sonra Remastered versiyonu ile Playstation 4‘e gelmişti. The Last of Us çıkışının ardından çok büyük beğeniyle karşılanmış ve oyunu bitiren herkesin kafasında 2. oyunun ne zaman geleceğine dair soru işaretleri oluşmuştu.

lastofus2

The Last of Us çıkmasının ardından Naughty Dog hemen hemen bütün oyun fuarlarında ve etkinliklerinde 2.oyunu duyurması beklenen firma haline gelmişti. Her ne kadar Naughty Dog tarafından resmi olarak bir bilgilendirme gelmese de, NeoGAF üzerinden açılan E3 2017 başlığında, daha önce sır gibi saklanan bir Kojima oyunu olan Death Stranding hakkında çok başarılı bir öngörüde bulunan tahminleriyle sitede ünlü bir kullanıcı olan ”shinobi602” tarafından TLOS 2’ye dair bir yorum atıldı.

shinobi

The Last of Us 2’nin de E3 2017’de duyurulmasını ön gören bir yorumun altına o kullanıcı tarafından ”Belki o kadar da beklemene gerek kalmaz.” şeklinde yorum atıldı. Bu yorumun üzerine bir çok teori karşımıza çıktı.

Özledik be sizi!

Özledik be sizi!

Bu teorilerin arasında en dikkat çekeni ve olması en muhtemeli, The Game Awards 2016 etkinliğinde The Last of Us 2’nin duyurulması. TLOS ile aynı yapımcıya sahip olan Uncharted serisinin yer alacağı gece de, Naughty Dog’un bu efsane oyununun 2.sini duyurması çokta alakasız olmasa gerek. Umarız bu kullanıcı, Death Stranding’in ardından, altın bir vuruş daha yapar!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*