Bir dövüş oyunu efsanesi olan Tekken serisinden yepyeni bir tanıtım videosu yayınlandı!

tekken7nezamancaka

Yapımcılığını BANDAI NAMCO’nun üstlendiği Tekken serisinin en yeni oyunu Tekken 7’ye dair yepyeni bir tanıtım videosu, Golden Joystick Awards gecesi sırasında yayınlandı. Yayınlanan o etkileyici tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tekken 7 oyunu 2017 yılında Playstation 4 , Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Tekken 7 oyunu 2015 yılında Japonya’da Arcade cihazlarda çıkışını gerçekleştirmişti, oyuna dair bir takım bilgi sahibi olmak istiyorsanız grafikleri ve oynanışı çok fazla kafaya takmadan aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tekken 7’nin yeni nesil halinde Arcade haline göre çok daha fazla seçenek, beklendiği üzere çok daha iyi grafikler ve çok daha dikkat çeken bir oynanış düzeyi olacak.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*